Pytania i odpowiedzi

Czym jest Garciana Cambogia Complex?

Jest to suplement diety w 100% na bazie naturalnych składników, które w znacznym stopniu wspomagają kurację odchudzającą. Jego skuteczność została potwierdzona licznymi badaniami laboratoryjnymi, a także pozytywnymi opiniami zadowolonych klientów.

 

Ile mogę schudnąć stosując Garciana Cambogia Complex?

Jest to bardzo często zadawane pytanie przez naszych klientów. Niestety nie jesteśmy w stanie dokładnie określić ile kilogramów można pozbyć się stosując ten produkt. Wynika to w dużej mierze z faktu, że każdy organizm inaczej reaguje na spalanie tkanki tłuszczowej. Według przeprowadzonych statystyk przez producenta aż 95% osób w przeciągu 2 miesięcy pozbyła się minimum 14 kilogramów.

 

Czy stosowanie preparatu jest bezpieczne dla zdrowia?

Tak. Jest to preparat w pełni na naturalnych składnikach, które nie powodują jakichkolwiek efektów ubocznych. Istotne w tym przypadku jest, aby stosować się do przyjmowania określonej liczby kapsułek według zaleceń producenta.

 

Dla kogo jest przeznaczony preparat?

Preparat jest przeznaczony dla każdej osoby powyżej 18 roku życia. Kobietom będącym w ciąży bądź karmiącym piersiąca zaleca się skonsultować z lekarzem.

 

Jak należy stosować Garciana Cambogia Complex?

W opakowaniu znajduje się 60 kapsułek co według zaleceń producenta wystarczy na okres 1-miesięcznej kuracji. Zaleca się przyjmować maksymalnie 2 kapsułki dziennie przed posiłkiem, jednocześnie popijając dużą ilością wody.

 

garciana_650x130-2

5 Responses to Pytania i odpowiedzi

 • Iwona says:

  Stosowałam ten preparat w ostatnich 3 miesiącach i przyznam otwarcie, że wręcz genialnie wpływa na kurację odchudzającą! W szczególności jeżeli jesteśmy aktywni. W moim przypadku 3 wizyty na basenie w tygodniu + regularne stosowanie tego preparatu pomogło mi pozbyć się 16kg nadwagi bez większego problemu i co najważniejsze bez efektu jojo!

  • Kamila says:

   Gratulacje! Mam do Ciebie pytanie przez jaki okres stosowałaś ten preparat? Przeczytałam na jednej stronie internetowej, że jest on w ostatnim czasie bardzo popularny i co najważniejsze skuteczny…natomiast zawsze byłam sceptycznie nastawiona do stosowania tego typu rozwiązań w odchudzaniu. Jednak 3 raz w moim przypadku pojawił się efekt jojo i postanowiłam, że spróbuje włączyć do swojego odchudzania tym razem suplement diety.

 • Iwona says:

  Hej Kamila.
  Ja co prawda schudłam już po 3 miesiącach, ale stosowałam preparat przez 4 miesiące. W przeszłości miałam podobne doświadczenia jak Ty. W dużej mierze wynikało to z faktu, że stosowałam diety które suma sumarum były dla mnie zbyt męczące…i nawet jak udało mi się schudnąć to i tak długo nie utrzymywałam tej wagi. Dlatego też oprócz tego suplementu diety postaw na aktywność fizyczną i przede wszystkim regularne posiłki BEZ GŁODÓWEK JAKICHKOLWIEK! Pozdrawiam ciepło i życzę powodzenia!

 • Kamila says:

  Dziękuję bardzo za szybko odpowiedź. Ok w takim przypadku zdecyduje się na na ten preparat ponieważ mam podobną ilość kg do zrzucenia jak Ty miałaś :)

  ps. dzięki za kilka rad. Na pewno wezmę je pod uwagę bo już mam dość kolejnych nieudanych prób odchudzania.

 • kamcia says:

  Jeden z lepszych jak nie najlepszy preparatów wspomagajcych odchudzanie! Żadnych efektów ubocznych. Polecam warto stosować w szczególności jeżeli zmagacie się z większą nadwagą.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

tekst alternatywny
tekst alternatywny

Referencje

tekst alternatywny

Schudłam 17kg w nieco ponad 4 miesiące. Pierwszy raz odchudzanie nie było dla mnie męczące a po zakończonej kuracji nie pojawił się efekt jojo...Czytaj więcej